EKIPA 2018-12-10T13:12:22+00:00

Zaufaj doświadczeniu oraz profesjonalizmowi naszych Gentlmanów !!!

Mr. Daro

wzrost: 180
waga: 88 kg
oczy: ciemne, diabelskie spojrzenie…
znak zodiaku: wodnik
urodzony: 18 luty

Coach, motywator, trener, instruktor, crossfit, boks, kravmaga, finalista Fitlook 2015, szkoleniowiec klas mundurowych, biznesmen, fundator, społecznik, organizator wielu imprez sportowych, zawodów, wydarzeń charytatywnych,koncertów.Specjalizuje się w budowaniu własnej wartości, kreowaniu własnej marki w mediach społecznościowych,budowaniu dobrej opinii na temat siebie i marki, właściciel kilku spółek, prezes fundacji, praktyk życia i biznesu, a także i śmierci.  W życiu wychodzę z założenie, że tylko wariaci są coś warci.

Motto:

„Twoje życie staje się lepsze, kiedy ty stajesz się lepszy” ,
„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten co daje”
Jan Paweł II

Mr. Jack

wzrost: 182
waga: 72 kg
oczy: brązowe
znak zodiaku: wodnik
urodzony: 6 luty

artysta, tatuażysta, coach, zdobywca wielu niemieckich nagród za prace artystyczne, biznesmen, artysta malarz, praktyk życia i biznesu, współorganizator wielu wydarzeń sportowych i charytatywnych, społecznik i wice prezes fundacji, doświadczony żeglarz (węzły żeglarskie ma w jednym paluszku)

Motto:

„Wykorzystaj to że tu jesteś, życie to dar.Szanuj ludzi, szanuj siebie, pomagaj słabszym. Przeżyj życie tak, byś kiedyś mógł powiedzieć, że niczego nie żałujesz i mógł każdemu spojrzeć prosto w oczy.”

Mr. Jarosław

wzrost: 180
waga: 70 kg
oczy: niebieskie Królewskie
znak zodiaku: wodnik
urodzony: 5 luty

aktor, prezenter radiowy i telewizyjny, dziennikarz, lektor i PR Manager. Dyrektor ds. Promocji „MADAM” Sport Club. Specjalizuje się w kreowaniu i budowaniu wizerunku: osób, firm, brend’ów i marek w oparciu o środki masowego przekazu, rynek konsumencki, marketing szeptany i media społecznościowe. Tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu PR i marketingu, mających na celu zwiększenie popytu na usługi bądź produkty oraz skuteczne dotarcie do konkretnej grupy docelowej odbiorców. Jego opiece PR, popartej wieloletnim, bogatym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku medialnym oraz niekonwencjonalnym, a zarazem indywidualnym podejściem do klienta, zaufało już wiele wiodących instytucji i firm m.in z branży: odzieżowej, medycznej, energetycznej, wolontaryjnej, handlowej czy rozrywkowej. Organizator, producent i prekursor wielu prestiżowych wydarzeń binzesowych i medialno-artystycznych na terenie całej Polski, takich jak m.in: „Business Night Party” czy „Sylwester Night by Milner”. Autor felietonów poświęconych tematyce manipulacji głosem w kontaktach biznesowych oraz roli głosu jako skutecznego narzędzia w biznesie i stosunkach interpersonalnych. Jego felietony ukazywały się m.in na łamach strony internetowej- Szkoły Męskiego Stylu Agnieszki Świst- Kamińskiej oraz prestiżowego polsko-amerykańskiego magazynu Katarzyny Dorosz: „Manhattan Business”.

Motto:

„Cierpliwość jest goryczą, ale słodki owoc daje”

Profesjonalni, trenerzy sportowi i dietetycy

Trener Paweł

wzrost: 191
waga: 95 kg
oczy: tajemniczo brązowe
znak zodiaku: Panna
urodzony: 18 wrzesień

Sportowiec,motywator sportowy, dietetyk, tancerz, model, fitmodel, kulturysta, praktyk zdrowego trybu życia, od wielu lat jestem jednym z najlepszych tancerzy Chippendales w Polsce. Moje całe życie to nieustanne podążanie za pasjami i realizacją ich, przez co cały czas wyznaczam sobie nowe cele i staram się je realizować. Owocowało to zdobywaniem wielu tytułów w różnych dziedzinach, zaczynając od tańca, modelingu, a kończąc na sportach sylwetkowych.

Kulturystyką i Fitness zająłem się w wieku 18 lat. W roku 2008 debiutowałem na scenie w Fitness Gimnastycznym DPZKFiTS zdobywając srebrny medal, natomiast w roku 2010 po namowie bliskich postanowiłem spróbować swoich sił w kolejnej ogólnopolskiej imprezie „Fit LOOK Models”. Ciężka praca jaką włożyłem w swoje przygotowania od roku 2008 zaowocowała zdobyciem 1 miejsca Fitness Model FitLOOK 2010.

​Obecnie współpracuję z profesjonalnymi agencjami modeli oraz fotografami z całego kraju co sprawiło że zagościłem w takich magazynach jak: Eks Magazyn, Sport dla Wszystkich, Fit Magazyn, KiF Magazyn, Polityka i innych, a także jestem instruktorem na siłowni, co sprawia że mogę się realizować w moich pasjach i pomagać innym w dążeniu do postawionych przez nich celów.

Osiągnięcia:

-Mistrz Polski Chippendales 2011
-Vice Mistrz Polski Chippendales 2012, 2016
-Nr 1 Fit Look Models 2010,
-Nr 2 Fit Look Models 2016,
-Mister Fit Polski 2016,
– Złoty medalista Grand Prix Binkowski w fitness plażowym 2017,
– Srebrny medalista na Pucharze Bałtyku w fitness plażowym 2017,
-Brązowy medalista na Grand Prix Binkowski w fitness plażowym 2016,
-Srebrny medalista na Grand Prix OSSA w fitness plażowym 2016,
-Srebrny medalista na Debiutach Kulturystycznych w fitness gimnastycznym 2008,

-1 miejsce grupowo Konfrontacje Radomskie 2005r (Break-Dance)
-1 miejsce grupowo Konfrontacje Radomskie 2004r (Break-Dance)
-2 miejsce solo Konfrontacje Radomskie 2004r (Break-Dance)
-2 miejsce solo B-Boy Contest 2003 (Break-Dance)
-3 miejsce grupowo Lubartów 2002r (Break-Dance)
-1 miejsce w Radomiu 2000r „Rytm Ulicy” Solo (Break-Dance)

Więcej na stronie:
https://meskistriptiz.wixsite.com/meskistriptiz

Motto:

„Nie słuchaj rad osób, które nie osiągnęły tego co Ty, chcesz osiągnąć „

 

Trener Marek

wzrost: 183
waga: 95 kg
oczy: Szalenie piwne
znak zodiaku: Skorpion
urodzony: 30 październik

inżynier logistyki, trener personalny, motywator sportowy, ambasador 5 firm,mentor, wykładowca, miłośnik kulturystyki i sportów walki, pianista. ukończona szkoła muzyczna I stopnia,zawodnik konkursów sylwetkowych.

Miłośnik tatuaży oraz mocnych wrażeń.

Motto:

„Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro idziesz na szczyt”

Trener Łukasz

wzrost: 184
waga: 79 kg
oczy: Niebieskie
znak zodiaku: Strzelec
urodzony: 12 grudzień

Absolwent  dietetyki klinicznej, absolwent dziennikarstwa, certyfikowany trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego – PaviGym, pasjonat dietetyki, sportu i suplementacji, specjalista ds. żywienia osób aktywnych fizycznie, żywienie osób z nadwagą i niedowagą, motywator sportowy, wicemister Polski 2017r, finalista FitLook Models 2014, Model/Fotomodel w agencji Unitedformodels

Motto:

„ZACZNIJ – nie szukaj wymówek, ĆWICZ – zamiast tylko marzyć, NIE PODDAWAJ SIĘ – gdy inni rezygnują”