OBÓZ SPORTOWY 2018-02-24T10:41:24+00:00

Zapraszamy Cię na Fit Camp – Tydzień Zdrowego Życia na Mazurach lub w Bieszczadach

Jedyny taki Fit Camp tylko dla kobiet, gdzie nasi trenerzy i coachowie, zaopiekują się Tobą w wyjątkowy sposób!

Spędzisz niezapomniany czas i wypoczniesz aktywnie w kameralnej grupie 18 kobiet wraz z trenerami, opiekunami i coachami.
Dostaniesz profesjonalną opiekę, motywację, wsparcie oraz niezbędnik, dzięki któremu rozpoczniesz nowe, zdrowsze, lepsze życie!

Poprzez zmianę nawyków i aktywny wypoczynek! Będziemy wspólnie budować zdrowe nawyki, uczyć się prawidłowego odżywiania i samodzielnego przygotowywania prostych i zdrowych posiłków. Podczas pracy z trenerami przywykniesz do codziennej aktywności fizycznej, dowiesz się jak utrzymać motywację i trwale zmienić nawyki na zdrowe. Tu pokażemy Ci jak mężczyzna dba o Kobietę, każdego dnia czymś Cię zaskoczymy, pomożemy Ci zaakceptować Siebie jaką jesteś lub sprawić abyś była lepszą wersją Siebie.

Spędź z nami niepowtarzalną przygodę, podczas której odkryjesz nowe pasje i poznasz nową Siebie

– sport, dwa treningi dziennie z naszymi trenerami
– specjalnie przygotowany dla nas catering, plus pokażemy jak szybko przygotować każdego dnia posiłki dla Siebie
– warsztaty rozwoju, motywacja i indywidualne podejście sprawią , że poznasz Siebie na nowo
– warsztaty męsko – damskie , dowiesz się na nich co tak naprawdę prawdziwego mężczyznę kręci w Kobiecie.
– integracja wieczorna, wieczorki zapoznawcze, zabawy, gry i wymiana doświadczeń

Co daje Ci nasz obóz!

  • główny cel obozu to zmiana nawyków na zdrowe, a nie odchudzenie (odchudzenie przyjdzie wraz ze zmianą nawyków)
  • uczestnicy uczą się przygotowywać sobie proste i zdrowe posiłki
  • w każdym dniu obozu uczestniczysz w warsztatach rozwojowych, które uczą wprowadzania nawyków, motywują i wspierają w osiąganiu Twojego celu
  • do dyspozycji uczestników oprócz dietetyków i trenerów jest też coach, który przeprowadza z nimi warsztaty rozwojowe oraz sesje indywidualne, wzmacniając motywację uczestniczek do pracy nad sobą, nad zmianą
  • dodatkowo tworzymy bardzo kameralne grupy– 18 osobowe, co sprawia, że każda uczestniczka może liczyć na bardzo indywidualne podejście ze strony trenerów.

Codziennie inne atrakcje:

Każdy dzień to inna tematyka i inne aktywności. Dzięki temu uczesticy nie mają czasu na nudę, a aktywnie i ciekawie spędzają tydzień urlopu.

Z nami przejdziesz proces indywidualnej przemiany, podczas którego postawisz sobie cele i wypracujesz drogę do ich osiągnięcia. Będziesz pracować z coachem, trenerami i motywatorami nad utrzymaniem swojej motywacji i nowych nawyków. Jednym słowem rozwiniesz Siebie! A przy tym spędzisz niezapomniany czas, dowiesz się co myślą mężczyźni o Kobietach, dowiesz się jak rozróżnić mężczyznę od chłopca. Ten obóz da Ci nie tylko nowe spojrzenie na mężczyzn, ale i pozwoli Ci wyzwolić nową JA!

Po tym obozie zaczniesz, dosłownie nowe życie.